Badu Eco Flex, 230V

Díky použité technologii se z BADU Eco Flex stává energeticky úsporné oběhové čerpadlo pro velké bazény. V soukromém i veřejném sektoru jej lze použít pro bazény o velikosti 30 - 200 m³. Frekvenční měnič namontovaný přímo na motoru snižuje nároky na prostor. Prostý textový displej umožňuje uživatelsky přívětivé ovládání. Jednoduché ovládání pomocí touchpadu a množství...
Cena a dostupnost zboží na dotaz
Kód produktu: 2190408338

Popis:

Díky použité technologii se z BADU Eco Flex stává energeticky úsporné oběhové čerpadlo pro velké bazény. V soukromém i veřejném sektoru jej lze použít pro bazény o velikosti 30 - 200 m³. Frekvenční měnič namontovaný přímo na motoru snižuje nároky na prostor. Prostý textový displej umožňuje uživatelsky přívětivé ovládání. Jednoduché ovládání pomocí touchpadu a množství analogových a digitálních rozhraní činí instalaci ještě snadnější.
  • Monoblokové čerpadlo s z vysoce kvalitního 100% recyklovaného, korozivzodrného polypropylenu. 

  • Části, které přicházejí do styku s vodou, jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316L

  • Hřídel motoru/čerpadla není v kontaktu s vodou v bazénu a zajišťuje úplné elektrické oddělení.

  • Patentovaný motor s permanentními magnety (EC-motor)Patentovaný motor s permanentními magnety (EC-motor) je ideální pro privátní a poloveřejné bazénové provozy. U chytrých čerpadel vždy nastavte maximální výkon pumpy podle max. provozního tlaku zvolené filtrace.